Thajský balíček

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození! Masáže představují vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků!

Thajská masáž je jedna z nejoblíbenějších relaxačních masáží, při které Vaše tělo i duše naleznout harmonii a pocit uvolnění.Je to dvouhodinová relaxační masáž , při které plynule navazuje na masáž těla i masáž obličeje, při které se umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty.

Thajská masáž se zásadně liší od švédské masáže (tzv. klasická masáž). Používá se akupresura a další tlakové techniky. Pro velké množství protahovacích manévrů se často nazývá "jógou pro líné"

Sestava začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla, uvolňuji se energetické linie, sestava vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne.

Poté následuje uvolňující masáž obličeje, která má relaxační účinky.

Masáž působí relaxačně na centrální nervovou soustavu, uvolňuje dutiny (výborný účinek po sinusitidách, virových i bakteriálních zánětech dutin). Zklidňující účinek napomáhá při bolestech hlavy, migrénách, stres syndromu. Masáž také napomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní a lymfatický oběh. V neposlední řadě napomáhá udržovat pružnost obličejových a mimických svalů.

Tato masáž je vhodná jak pro ženy, které jistě ocení harmonii duše a těla a uvolnění s relaxační hudbou, tak pro muže, kteří jistě v dnešní uspěchané době ocení relax s příjemným pohlazením na duši.

Oblečení:
Pohodlné oblečení.

Čas:
Celý program trvá 2 hodiny.

Počet účastníků:
Program je pro 1 účastníka.