Relax. balíček floating + lymfo + thajské masáže

Chcete relaxovat společně se svou drahou polovičkou? Hledáte vhodný dárek pro rodiče? Nebo vhodný svatební dar? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která postaví na nohy a přitom ji strávíte ve společnosti někoho z Vašich blízkých. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození! Trápí Vás bolesti zad, hlavy či nohou? Vyzkoušejte blahodárné masáže! Nechte se hýčkat a udělejte něco pro své zdraví!

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků! Navíc se stávají v současné době plné stresu a pracovního vypětí neodmyslitelnou součástí relaxace.

Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Floating je vodoléčebné zařízení, které bylo vyvinuto v 60. letech v USA. Podstatou jeho účinku je hypertonický roztok, svým složením blízký složení vody v Mrtvém moři. Tento roztok umožní stav beztíže, kdy se vytváří ideální podmínky pro relaxaci a regeneraci Vašich duševních i fyzických sil. Beztížné plavání těla na hladině roztoku simulujícího Mrtvé moře dochází k uvolnění svalových křečových stavů, zlepšení prokrvení buněk celého těla. Po koupeli Vás čeká hodinová lymfatická masáž dolních končetin, břicha, hýždí a boků, která probíhá souběžně v jedné místnosti s Vaším partnerem.

Lymfatické masáže patří do skupiny léčebných masáží. Mají silný detoxikační a odvodňovací účinek. Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu. Lymfatický systém a krevní oběh jsou dva systémy, které existují vedle sebe. Lymfatický systém ale nemá svůj pohon, tak jako je tomu u krevního oběhu, který je stimulován srdcem. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů při pohybu. Právě nedostatek pohybu, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek - toxinů - ve tkáních a kloubech. Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterií.

Jsou vhodné pro:
Preventivní ošetření u osob vystavených dlouhodobému sezení nebo stání např. u zaměstnanců v obchodě, odstranění pocitu těžkých nohou (skvěle relaxují unavené končetiny), zmenšení otoků například kotníků, očních víček, prevenci a ošetření celulitidy, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen, boků , hýždí a nohou, zlepšení kvality kůže, prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti, zvýšení imunity, rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice.

Druhého z Vás čeká relaxační thajská masáž těla po níž následuje i thajská masáž obličeje. Masáž probíhá souběžně s floatingem a lymfomasáží.

Thajská masáž Nuad Boran (severní styl) + thajská masáž obličeje se zásadně liší od švédské masáže (tzv. klasická masáž). Používá se akupresura a další tlakové techniky. Pro velké množství protahovacích manévrů se často nazývá "jógou pro líné". Sestava začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla, uvolňuji se energetické linie, sestava vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne. Poté následuje uvolňující masáž obličeje, která má relaxační účinky.

Masáž působí relaxačně na centrální nervovou soustavu, uvolňuje dutiny (výborný účinek po sinusitidách, virových i bakteriálních zánětech dutin). Sklidňující účinek napomáhá při bolestech hlavy, migrénách, stres syndromu. Masáž také napomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní a lymfatický oběh. V neposlední řadě napomáhá udržovat pružnost obličejových a mimických svalů.

Tato masáž je vhodná jak pro ženy, které ocení harmonii duše a těla a uvolnění s relaxační hudbou, tak pro muže, kteří jistě v dnešní uspěchané době ocení relax s příjemným pohlazením na duši.

Oblečení:
Pohodlné oblečení.

Čas:
Celý program trvá 2-2,5 hodiny.

Počet účastníků:
Program je pro 2 účastníky.