Medový sen

Chcete si udělat relaxační den? Chcete zcela zapomenout na své denní starosti a nechat si hýčkat tělo i duši? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která postaví na nohy. Jedna procedura bude navazovat na druhou, takže nebudete muset nikam přecházet ani čekat. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození! Masáže představují vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků!

Floating – procedury začnou hodinovou relaxací ve floatingu. Floating je vodoléčebné zařízení, které bylo vyvinuto v 60. letech v USA. Podstatou jeho účinku je hypertonický roztok, svým složením blízký složení vody v Mrtvém moři. Tento roztok umožní stav beztíže, kdy se vytváří ideální podmínky pro relaxaci a regeneraci Vašich duševních i fyzických sil. Beztížné plavání těla na hladině roztoku simulujícího Mrtvé moře dochází k uvolnění svalových křečových stavů, zlepšení prokrvení buněk celého těla.

Po floatingu na Vás již bude čekat detoxikační relaxační Medová masáž, která umocní Váš pocit pohody a klidu a odplaví stresové podněty. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus, který silně oživuje. Medová masáž je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž zad svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadilo z životního prostředí, potravy a léků. Medová masáž je dále vhodná při alergiích, bolestech hlavy, revmatických onemocnění. Medová masáž se doporučuje lidem, kteří trpí nemocemi kloubů – uleví při bolestech, artróze, artritidě a revmatismu . Příjemně teplý a voňavý med na sebe díky speciálním hmatům naváže nečistoty z povrchu kůže a pórů. Kromě různých solí se tak zbavíme i toxinů a krásně zlatavý med se změní na bělavě-šedou hmotu. Tu odstraníme měkkou žínkou namočenou v teplé vodě. Další med na sebe váže další a další nečistoty. Důležité je, že v žádném případě neodejdete ulepení. Na pokožce zůstává pouze jemný, pro Vás nepocítitelný, mikrofilm. Proto se v den masáže už nemyjeme mýdlem, jen čistou vodou, abychom účinné látky nechali co nejdéle působit. Celkovou relaxaci zakončíme douškem teplého medového čaje.