Čínská masáž TUINA

Tradiční čínská medicína vnímá lidské tělo diametrálně odlišně, na základě teorie Jin a Jang, pěti elementů, teorie energie a krve. U TUINA masáží jde o velmi dokonalou a nade vše účinnou manuální techniku, jejíž pomocí působí masér na určité energetické kanály našeho těla stimulací či tlumením, zlepšuje mikro a makrocirkulaci, odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí ve svalech a psychické napětí, přivádí klienta do pohody a harmonie. Způsob harmonizace je příjemný a účinný. Během masáže se systematicky propracovává tělo podle průběhu šlacho-svalových meridiánů, cílený tlak působí na pohybový a opěrný aparát, svalový systém, příznivě ovlivňuje lymfatický a nervový systém.

Hloubková masáž TUINA znamená biodynamickou korekci, navrací elastičnost a symetrii pohybového aparátu včetně páteře. Výsledkem je aktivace lymfatického toku a krevního oběhu v hlubokých vrstvách tkání a především se koriguje harmonický tok nervových impulzů vegetativního systému. Masáž je současně diagnostikou a korekcí svalové nerovnováhy. TUINA masáž odstraňuje únavu, svalové křeče, nervové napětí, bolesti zad, šíje a hlavy, stimuluje cévní a lymfatický oběh, odplavuje toxické látky, uvolňuje svaly, klouby, šlachy… Použití Tuina masáží má jak preventivní, tak regenerační účinky.

Doporučené indikace: bolesti hlavy, migréna, artróza, svalové kontraktuře, bolestech kloubů a páteře, bolesti pohybového aparátu, celulitida, vhodné pro zvýšení lokálního prokrvení.

Kontraindikace: pokročilé těhotenství, dekompenzovaná kardiologická onemocnění a těžké oběhové poruchy, horečnaté stavy, těžší zánětlivá, infekční a jiná akutní onemocnění.

Doba trvání masáže: 60 minut
Počet osob: 1 osoba