Anticelulitidový balíček přístrojový

Hledáte odpočinek a úlevu od svých bolestí nohou? Dopřejte si jednu z blahodárných masáží! Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Balíček obsahuje 10 návštěv.

Lymfatické masáže patří do skupiny léčebných masáží. Mají silný detoxikační a odvodňovací účinek. Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu.

Lymfatický systém a krevní oběh jsou dva systémy, které existují vedle sebe. Lymfatický systém ale nemá svůj pohon, tak jako je tomu u krevního oběhu, který je stimulován srdcem. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů při pohybu. Právě nedostatek pohybu, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek – toxinů – ve tkáních a kloubech. Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterií.

Jsou vhodné pro:
Preventivní ošetření u osob vystavených dlouhodobému sezení nebo stání např. u zaměstnanců v obchodě, odstranění pocitu těžkých nohou (skvěle relaxují unavené končetiny), zmenšení otoků například kotníků, očních víček, prevenci a ošetření celulitidy, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou, zlepšení kvality kůže, prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti, zvýšení imunity, rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice.

Pro detoxikaci organismu se doporučuje 7–10 celkových masáží 2× týdně, aby bylo dosaženo maximálních výsledků. Pro léčebný účinek se doporučuje minimálně 10 masáží aplikovaných po 2–3 dnech. K nastartování lymfatického systému je dobré absolvovat kúru v rozsahu 8–10 hodin v průběhu 3 týdnů. Pak udržovat režim buď jednou měsíčně po 2 hodiny, nebo 3týdenní kúru opakovat za půl roku.

Oblečení:
Pohodlné oblečení, na lymfomasáž jsou nutné silonové punčocháče.

Podmínky:
Není vhodné pro osoby s infekčním onemocněním, nádorovým onemocněním, akutní žilní onemocnění, neošetřené kožní onemocnění.

Čas:
Celý program trvá 10×1 hodinu.

Počet účastníků:
Program je pro 1 účastníka.