Anticelulitidový balíček dolních končetin

Hledáte odpočinek a úlevu od svých bolestí nohou? Dopřejte si jednu z blahodárných masáží! Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Balíček obsahuje hodinovou manuální masáž dolních končetin, po níž následuje baňkování.

Lymfatické masáže patří do skupiny léčebných masáží. Mají silný detoxikační a odvodňovací účinek. Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu. Lymfatický systém a krevní oběh jsou dva systémy, které existují vedle sebe. Lymfatický systém ale nemá svůj pohon, tak jako je tomu u krevního oběhu, který je stimulován srdcem. Lymfa se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů při pohybu. Právě nedostatek pohybu, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek - toxinů - ve tkáních a kloubech. Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterií.

Pro umocnění efektu je po masáži využito účinků baňkování. Léčením baňkami, či baňkováním rozumíme přikládání kulovitých nádobek. Díky podtlaku se baňka nasaje Vaši kůži i s podkožím, dojde k popraskání drobných žilek a malému výronu krve a lymfy do okolí bolavého místa.Vznikne podlitina, která je ale v tomto případě žádoucí, protože zatvrdlina se tím prokrví, okysličí a zbaví nahromaděných škodlivin.

Baňkování působí léčebně na systém pohybový, hormonální i lymfatický.

Jsou vhodné pro:
Preventivní ošetření u osob vystavených dlouhodobému sezení nebo stání např. u zaměstnanců v obchodě, odstranění pocitu těžkých nohou (skvěle relaxují unavené končetiny), zmenšení otoků například kotníků, očních víček, prevenci a ošetření celulitidy, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou, zlepšení kvality kůže, prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti, zvýšení imunity, rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, sportu či turistice.

Oblečení:
Pohodlné oblečení.

Podmínky:
Není vhodné pro osoby s infekčním onemocněním, nádorovým onemocněním, akutní žilní onemocnění, neošetřené kožní onemocnění.

Čas:
Celý program trvá 80 minut.

Počet účastníků:
Program je pro 1 účastníka.